پیرامون وبلاگ ,

تولد 3 سالگی همکلاسیا

سلام به همه همکلاسیا...
تولد 3 سالگی وبلاگ همکلاسیا رو به همه شما همکلاسیا تبریک می گم.

آنچه تا به حال گذشت:
وبلاگ همکلاسیا با ارسال اولین مطلب در تاریخ 5 دی ماه 1384 آغاز به کار کرد. در ابتدا نام UMZBM84 که مخفف "دانشجویان مدیریت بازرگانی 84 دانشگاه مازندران" بود رو به خودش گرفت و در تیرماه 86 برای سهولت دسترسی همکلاسیا تحت دامنه www.Hamkelasia.ir قرار گرفت.
و     امروز نیز بعد از 1.095 روز (معادل 26.280 ساعت = 1.576.800دقیقه = 946.080.000 ثانیه)، این مطلب به عنوان 255 اُمین مطلب ارسال می شه. طبق آمار به طور متوسط هر 4 روز در همکلاسیا یک مطلب ارسال شده، بیش از 820 نظر (هر مطلب 3/2 نظر) برای مطالب نوشته شده و صفحات وبلاگ هم بیش از 60.840 بار (روزانه 55 بار) مورد بازدید قرار گرفته است. همکلاسیا 27 نویسنده داره که 19 نویسنده تا به حال مطلب ارسال کرده اند. علیرضا (80)، محمد رحمانی (44)، ایوبی (27)، نقدی (15)، کمیل (15)، ضیایی فر (12) و احسان (10) به ترتیب بیشترین ارسال ها رو داشتن و افرادی بودن که ارسال هاشون 2 رقمی بوده!
وبلاگ همکلاسیا روزهای مختلف و جالب و خاطره انگیزی رو سپری کرده است. از دعوا و گیس و گیس کشی و اینکه یکی بگه سبزی من گل داره، درد دل داره، تره من زیاده، سبزی من گشنیز نداره (!) تــــا آشتی کنون و رفاقت و دوستی و حتی ازدواج بعضی از همکلاسیا ...

البته این 3 سال برای من هم مثل همه شما فکر می کنم پر هیجان ترین و خاطره ترین دوره زندگیم بود. که اتفاق های تلخ و شیرین زیادی برای من به شخصه ایجاد شد. از دست دادن عزیز ترین کسانم تا عمو و دایی شدنم! از چاپ نشریه و خدا رو شکر، افتخار دانش آموختگی و سفر بهدیار یار و ...

من همین جا فرصت رو مغتنم می شمارم و از همه شما همکلاسیا به خاطر اذیت هایی که از مهر 84 براتون ایجاد کردم حلالیت می طلبم و اگر شخصی از من دلخوری ای داره یا من رو حلال کنه و یا بهم زنگ بزنه و دلخوریشو بگه. (شمارمو که فکر کنم همتون دارین!)
و نیز از اینکه مدیریت ضعیف وبلاگ شاید باعث دلخوری شده باشه معذرت می خوام و اینو بزارید به حساب بی تجربگی و ما رو به بزرگواری خودتون ببخشین.

چشم انداز:
نمی خوام مثل مطالب تئوری مدیریت صحبت کنم ولی خیلی خوب می شه برای وبلاگمون یک چشم انداز ترسیم کنیم.
چشم انداز وبلاگ رو می زاریم همدلی، صفا و یاری همدیگه...
موافقید که؟
و اینکه تا الان این وبلاگ به همین صورت همچون جوی آبی که در گذر زمان راه خودش رو پیدا کرده، بزاریم خودش را خودش رو بره تا انشاالله روزی که مطلب فرج آقا امام زمان (عج) رو در این وبلاگ ارسال و به هم تبریک بگیم.

یه قرار مهم:
می خوام همینجا یه قراری بزاریم. یه قرار مهم...
قرار بزاریم که هر یک از ما همکلاسیا اگر تو هر کجای دنیا بودیم به وبلاگ خودمون سر بزنیم و اینکه اگر هر کدوم از ما به موفقیتی نائل شد، این موفقیت رو با همه همکلاسیا هم تقسیم کنه.
حالا می تونه موفقیت کاری یه همکلاسی باشه، که سرانجامش استخدام همکلاسی های دیگه در اون کار باشه (چون بالاخره ما سه، چهار ساله با همدگه بودیم) تا کمک های فکری و روحی و...
این مطلب رو اکنون می گم. اکنونی که هممون نه سر کار رفتیم، نه آزمون ارشد دادیم و ...
امیدوارم همتون دست یاری بدین تا این قرار رو به معنای واقعی بین همدیگه بزاریم.

و سخن آخر:
حرفی نیست جز دوری شما!
فقط اینکه از تمامی بچه های کلاس می خوام به شکل مشروح نظرشون رو درباره این مطلب و وبلاگ بگن و همکلاسی ای نباشه که نظر نداده باشه و خواهشا نظراتتون رو در حد چند کلمه خلاصه نکنین!
اگر موافق باشین تا 27 بهمن امسال مطلب جدیدی ارسال نشه (البته فکر نمی کنم کسی هم وقت کنه چیزی ارسال کنه!) تا همگی بچه ها این مطلب رو بخونن و نظر بدن. ضمنا تو نظرسنجی جدید وبلاگ که در سمت راست قرار داره هم شرکت کنید.

یا رب...
من لی غیرک...

یا علـــــــــــــــــی


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 دی 1387 و ساعت 01:12 قبل از ظهر توسط علیرضا حسین نژاد
ویرایش شده در تاریخ پنجشنبه 5 دی 1387 و ساعت 07:02 بعد از ظهر

نظرات [ ]
-------------------------------------------------------------

یلدای گذشته مبارک با تاخیر


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 دی 1387 و ساعت 03:01 بعد از ظهر توسط محمد رحمانی
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت -

نظرات [ ]
-------------------------------------------------------------

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic