مناسبت ها ,

هفتاد

هفتاد سال قبل.

طرحی برای ساخت بنایی در مرکز خاورمیانه ریخته شد.نقشه ای دقیق وبی کم کاست برای بنایی از نیل تا فرات.همه چیز مهیا بودوباید مصالح را آماده میکردند وبا کمک کارگران یهودی آغاز به ساخت بنا می کردند.بنایی به نام اسرائیل وبه شکل ستاره داود با دورود دردو طرفش.بنایی بسیار مستحکم وقوی در برابر انواع طوفان ها وسیل ها ورعدها.با اندیشه مهندسانی چیره دست وزبده.

    سال ها می گذشت وخشت های محکم این بنا بر روی هم می رفت وبنا بلند تر می شد.جایی بسیار مناسب برای زندگی فرزندان گوساله مذهبی به نام سامری.

    این مکان در سکوت بی غیرتان عرب نیاز به عایق صوتی نداشت وگرمای آن با آه مظلومان تامین می شد.حفاظت این مکان را نیز قدرت برتر نظامی جهان برعهده گرفت وآن قدرحفاظت را سنگین کرد که آن ساختمان شد ارتش ششم جهان.

    اما مهندسان یک چیز رافراموش کردند.بنادرمقابل همه چیزمقاوم بودالا یک چیز.آن ها فراموش کردند بنا را ضد زلزله بسازند.شایدگمان می کردند بتوانند زلزله را قبل ازآمدن مهار کنند یا کاملا زلزله را خلع سلاح کنند تانتواندغرشی کند تا آسیبی به ساختمان عزیزشان برسد.

ولی... (مابقی در ادامه مطلب)

امروزدوشنبه23 مرداد1385 هجری شمسی؛ساعت 7:30 صبح به وقت تهران

عظمت وشکوه خیالی کاخ هفتاد ساله با رهبری فرزندی از سلاله زهرا(س) ومقاومت جوانان جان برکف،رهروان سیدعلی با غرش زلزله ای رعد آسا بر هم ریخت وتمام خواب های هفتاد ساله یزیدیان درخانه ای به ظاهرامن با یک فریاد لبیک یا حسین سید حسن برملا شد.

حال غفلت زدگان و به خواب رفتگان؛

بیایید وببینید که سخنان خمینی کبیرمبنی بر محو این غده سرطانی یاوه گویی نبود.

آیابرایتان اثبات نشد که سید حسن راست میگفت که :«اسرائیل اوهن من بیت العنکبوت»آیاغلبه خون بر شمشیری راکه1400 سال فریادزدیم راباورکردید.آیاایمان آوردید که خدای ما می تواندکاری کندکه 4000چریک تفنگ بدست دربرابر ارتش ششم جهان تا دندان مسلح شده توسط آمریکابایستد.آری دیگربایدبفهمی که مرکاوا در مقابل ذوالفقار مجالی برای صحبت ندارد.دیگربایدقبول کنیدکه یک یازهرای ماتمام عربده های رایس را خاموش می کند ویک نعره حیدری ما اولمرت راکر می کند.


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 مرداد 1386 و ساعت 10:08 قبل از ظهر توسط کمیل شفقت
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت -

نظرات [ ]
-------------------------------------------------------------

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic